Piękna skóra dzięki olejowi z czarnuszki egipskiej (czarnego kminku)

Wiele kobiet odkrywa dodatkowe, nie tylko prozdrowotne cechy oleju z czarnuszki. Chodzi tu o kosmetyczne właściwości tego oleju. Oczywiście stosowanie oleju z czarnuszki egipskiej na skórę leczy problemy, jeśli takie się pojawiają, ale przede wszystkim nawilża skórę i zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Gdzie kupić?
Kapsułki z olejem z czarnuszki możesz kupić pod tym adresem: http://sklep.spirulina.pl/olej-z-czarnego-kminku-czarnuszka-p-110.html?ref=397

Skóra po systematycznym stosowaniu oleju z czarnuszki zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie odzyskuje elastyczność, następuje szybka regeneracja naskórka. Wzrasta odporność na czynniki zewnętrzne. W krótkim czasie poprawia się wygląd skóry, cera po prostu staje się zdrowsza i gładsza. Działanie prozdrowotne oleju z czarnuszki i jednoczesne poprawa wyglądu skóry warte jest wypróbowania. Nie każdy ma czas na zabiegi upiększające, a te najbardziej skuteczne są też bardzo kosztowne, na dodatek szybko przemija ich dobroczynne działanie. Niedyspozycje fizyczne i psychiczne są niestety widoczne na twarzy. Natomiast kuracja olejem z czarnuszki działa na cały organizm, przynosi zdrowie, spokój i piękny wygląd.

Olej polecany jest osobom mającym egzemy, zmiany trądzikowe, opalającym się w solarium. Przyjmowanie kapsułek oleju z czarnuszki pomaga cerze młodej jak i dojrzałej. Regularne jego spożywanie pozytywnie działa zarówno na skórę jak i na włosy i paznokcie.
Można też używać oleju zewnętrznie na przykład do masażu. Wystarczy jedna kapsułka z której olej rozprowadzimy na twarz i dekolt co najmniej raz, a najlepiej dwa razy dziennie, a szybko zauważymy pozytywne zmiany. Należy olej delikatnymi ruchami wmasować w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Skóra, szczególnie sucha, po prostu pije ten olej tak, że na początku kuracji znika on błyskawicznie.

Olej z czarnuszki egipskiej jest to wspaniały kosmetyk i odżywka do włosów. W zależności od potrzeb można użyć jedną kapsułkę z olejem na końcówki lub dodatkowo drugą na skórę głowy i włosy na całej długości. Włosy chowa się pod czepek i pozostawia na około godzinę, po czym należy włosy umyć delikatnym szamponem.
Kapsułki do pielęgnacji skóry i włosów są o tyle lepsze, że można nimi dobrze gospodarować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*